PRIHLÁSTE SA NA STRETNUTIA

Ak máte záujem zúčastníť na stretnutí s odborníkmi, ktorí sa budú venovať vašim problémom s bezpečnosťou bývania, vyplňte predbežnú prihlášku.
Vyjadrite svoj názor a pohľady na bezpečnosť bývania v panelákoch a na sídliskách...

  

Počet domov zapojených do projektu Siločiary bezpečnosti:   146
D O T A Z N Í K


kategorizácie bytového domu z pohľadu charakteru sociálnej a situačnej prevencie kriminality


stiahnuť    vyplniť on-line
Nový projekt prevencie kriminality
Projekt SILOČIARY BEZPEČNOSTI nadväzuje na spoluprácu „Občania a polícia“, ktorá je rozvíjaná v rámci projektu BEZPEČNÉ BÝVANIE RYS® a bola jedným z faktorov prispievajúcich k výraznému zníženiu kriminality v mestskej časti Bratislava - Petržalka.

Dôvodom realizovania projektu je najmä potreba pokračovať v začatej práci, šíriť dobrú myšlienku spájania situačnej a sociálnej prevencie, spájania súkromného a verejného sektora v prospech občana, potreba nadviazať komunikáciu so zástupcami vlastníkov bytov aj v iných mestských častiach a mestách s vysokým výskytom kriminality, osloviť obvodné oddelenia PZ a podporiť ich prácu overenou formou spolupráce s občanmi.
Referencie
V rámci projektu BEZPEČNÉ BÝVANIE RYS sme pomohli viacerým kritickým domov zlepšiť ich bezpečnostnú situáciu a úroveň bývania.

"Pentagón" Stavbárska 40 a 42, BA - projekt DrogyVon - hniezdo drogových dílerov, upadajúce sociálne prostredie, vysoké dlhy na nájomnom

Medveďovej 21, BA - Dom opatrovateľských služieb, sociálne byty, neplatiči, čierny nájomníci

Kopčianska 84 a 86, BA - domy
v správe magistrátu, vysoká
kriminality, neplatiči


Posledná aktualizácia: 23.02.2010

© 2009 RYS Všetky práva vyhradené | design Benmar & Motorovy        www.bezpecnebyvanie.sk