AKO SI VYBRAŤ SPRÁVNY ZÁMOK

odrazka
Nenechajte sa zlákať nízkou cenou, uprednostnite radšej kvalitu. Nekupujete si totiž prístroj, ktorý z času na čas použijete ale zariadenie, ktoré bude trvalo a takmer nepretržite v operačnom stave a preto musí byť prispôsobené takejto vysokej frekvencii používania.

odrazka
Pri kúpe elektromagnetického zámku majte na zreteli aj jeho veľkosť, výrazne to ovplyvní práce na úprave dverí.

odrazka
Informujte sa o skutočnej zabezpečovacej sile zámku. Pokiaľ výrobca zámkov pristupuje k zákazníkom seriózne, každý jeden zámok otestuje. Preto by nemalo byť problémom pre vášho dodávateľa, aby vám takúto informáciu poskytol. Nespoliehajte sa na údaje deklarované v katalógoch.

odrazka
Informujte sa, či je zámok skutočne vhodný do prostredia, ktoré ste vybrali (interiér, exteriér). Aj keď elektromagnetické zámky pôsobia robustne, neznamená to, že všetky sú vhodné do vonkajšieho prostredia a vydržia priame vplyvy nepriaznivého počasia. Elektromagnetické zámky do exteriéru (napr. na vonkajšie brány, kontajneriská...) sú vyrábané iným technologickým postupom, aby bola magnetická sila zachovaná aj pri vysokých mrazoch, vlhkosti vzduchu, daždi a slanom prostredí.


home